Hizmetlerimiz


Kurtuluş Kurtarıcı olarak tüm hizmetlerimiz profesyonel şekilde sunulmaktadır. Alanında uzman çekici personelimiz ile yol yardımda lider kuruluşlardan biri olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kaza yapan araçlarınızı, arızalanan otomobillerinizi, takla atan veya şarampole yuvarlanan arabalarınızı olay yerinden ayırmak ve onarım için taşımak görevlerini başarıyla ifa ediyoruz.

Görmeyi beklediğiniz anda yanınızdayız. İçinde bulunduğunuz zor zamanda oto kurtarma hizmeti en hızlı çözüm olmaktadır. Hiç çözülmeyecek gibi olan sorununuzu, hiç bitmeyecekmiş gibi görünen aksilikleri sonlandırmak, aracınızı oto çekici ile en yakın servise ulaştırmakla başlamaktadır.

Kalite İlkelerimiz

Kalite ilkelerimiz;

  • Müşteri memnuniyeti
  • Olay yerine hızlı erişim
  • Güvenli araç kurtarma
  • Profesyonel taşıma
  • Resmi teslim

Bu kalite ilkelerinden asla taviz vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz. Oto kurtarma hizmetinin ciddiye alınması gereken bir iş olduğunun farkındayız. Müşterilerimize bu ciddiyet ile hitap ediyoruz. En kaliteli ve güvenilir hizmeti vermek için kendimizi geliştiriyoruz. Teknolojinin sunduğu nimetlerden faydalanarak, uzman kurtarma, hızlı çekici, güvenli nakliye eylemlerini yönetiyoruz.

Kalite çıtasını yukarılara çıkartarak sektörümüzün gelişmesine de destek oluyoruz. Rekabetin arttığı yerde müşterilerin kazançlı çıkacağını biliyoruz. O yüzden sosyal medya hesaplarımız, web sitemiz ve iletişim kanallarımız ile müşterilerimize hitap ediyoruz. Bizi web sitemizde yayınlanan sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Standartlarımız

Kurtuluş Kurtarıcı olarak, Pozantı ve çevresine verdiğimiz oto kurtarma, oto çekici, oto kurtarıcı ve yol yardım hizmetlerini belirli standartlar ölçüsünde sunuyoruz. Standartlarımızın altına düşmeden hizmet kalitemizi sürekli yükseltiyoruz. Toplam Kalite Standartlarını inceleyerek hem TSE hem de ISO çalışma şartnamelerine uygun hareket ediyoruz.

Ulusal ve uluslararası çalışma yöntemlerini inceleyerek kendimize iyi örnekleri seçiyoruz ve uygulamalarımızda faydalanıyoruz. Hizmet ağımızı geliştirmek, daha çok çeşitlendirmek üzere uluslararası yol yardım örneklerini takip ediyoruz. Avrupa’da yaşanan kazalar, araç arızaları ve diğer yol problemleri, hizmet standardımızın yükselmesi için ışık olarak yol göstermektedir.

Tüm yol problemlerinde yanınızda olarak profesyonel hizmeti uygun fiyatla birleştiriyoruz. Güler yüzlü personelimiz ile soğuk geçen gününüzde destek olmanın anlamlı olduğunu biliyoruz. Değişen şartlara hızlıca uyum sağlamak, yeni nesil teknolojiyi araçlarımıza entegre etmek suretiyle, Pozantı Oto Çekici hizmetimizi sürdürüyoruz.

Pozantı oto çekici hizmeti ile zor durumlardan kurtulmanıza yardımcı olmamız için bizimle iletişim kurmanız yetecektir. Profesyonel kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sunma gayreti içinde olacağız.

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Pozantı Oto Çekici ve Kurtarma
Web Tasarım: Akademi Grafik