Hakkımızda


Oto kurtarma sektöründe yıllardır sunduğumuz hizmet, oto çekici olarak hizmet verdiğimiz yüzlerce müşteri ve yolda yardımına yetiştiğimiz yüzlerce mağdur sürücü ile geçen süreç sonunda geldiğimiz noktada, hala hizmetimizi en kaliteli ve kusursuz şekilde sunmanın gayreti içindeyiz. Problemlerle dolu sektörümüze yeni bir nefes olmak, gelişim için rekabeti sağlamak ve hizmet kalitesini yükseltmek için bilimsel gelişmeleri takip etmek en büyük ideallerimizdir.

Pozantı oto çekici, kurtarma ve yol yardım hizmetlerini profesyonel bir anlayışla sürdürmek, çevremizde yaşanan yol problemlerine yardımcı olmak ve tüm bu sorunlar içinde güler yüzlü şekilde hizmet vermekten vazgeçmeyeceğiz. Müşterilerimiz ile kurduğumuz olumlu diyalog tercih edilmemizin sebepleri arasındadır. İletişimin gücünü kullanmaya ve hizmetimizi amatör ruh-profesyonel anlayış ile sürdürmeye devam ediyoruz.

Güvenli Taşımayı İlke Edinen Firma

Yolda aracından ötürü probleme yaşayan veya kazaya karışarak kendine gelmekte zorlanan herkes, ilk olarak varsa sağlık problemlerini gidermek, ardından ilk olarak aracını güvenli şekilde tahliye etmek düşüncesinde olmaktadır. Yakınlarda işini güvenli şekilde yapan deneyimli bir firma arayan mağdur sürücüler, Kurtuluş Kurtarıcı ile tanışmakta ve hizmet almak istemektedir.

Deneyimin önemli olduğu oto kurtarma sektöründe, yol dışındaki aracın nasıl kurtarılacağı, oto kurtarma aracına nasıl yükleneceği ve güvenli şekilde nasıl taşınacağı önem arz etmektedir. Bu işlemlerin kusursuz şekilde yapılması, zaten hasarlı veya arızalı olan aracın daha fazla zarar görmemesi için gerekli hususlardır. Bunu bilerek “Güvenli Taşımayı İlke Edinen Firma” sloganıyla müşterilerimize deneyim sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Esaslı Hizmet

Hizmet sunabilirsiniz, hizmeti her şekilde müşterilerin ayağına kadar götürebilirsiniz ancak kalite farklı bir şeydir. Müşteri memnuniyetini sağlamak, işinizi profesyonel şekilde yapmaktan ve sağlıklı bir iletişim kurmaktan geçmektedir. Zor durumda olan sürücülerin ilk beklentisi, bulunduğu yere hızlı bir şekilde ulaşacak taşıyıcı ve uygun bir fiyat sunacak firmadır.

Bu iki özelliğe sahip yegâne Pozantı oto çekici ve kurtarma firması “Kurtuluş Kurtarıcı” firmasıdır. Hem uygun fiyat hem de A kalite hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfamızda da, web sitemizin mobil sürümünde de irtibat numaramız belirgin şekilde yer almaktadır.

Pozantı oto çekici hizmeti ile zor durumlardan kurtulmanıza yardımcı olmamız için bizimle iletişim kurmanız yetecektir. Profesyonel kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sunma gayreti içinde olacağız.

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Pozantı Oto Çekici ve Kurtarma
Web Tasarım: Akademi Grafik